🚚משלוח חינם בהזמנות מעל 299 ש"ח🚚

לחנות חייגו: 08-9408629

 מבוא

תנאים לביצוע רכישה באתר

הרכישה באתר

האתר מאפשר רכישת פריטים באופן קל, נח ומהיר. כדי לבצע הזמנה יש להיכנס ל"חנות", לבחור מידה/צבע, לשים בעגלת קניות ולגשת לתשלום, או להשאיר פרטים ליצירת קשר בדף מתחת לתיאור מוצר, ו/או להיתקשר לטלפון 086311616 או באמצעות -WhatsApp 054-4522318   ע"מ לבצע הזמנה טלפונית. במידה והשארת פרטים ליצירת קשר, נציגינו מתחייבים לחזור אליך בתוך 24 שעות מרגע קבלת הפניה.
לתשומת הלב, החברה רשאית לעדכן את החנות מעת לעת, להוסיף או להחסיר פרטים, להסיר מוצרים שאזלו מן המלאי, להוסיף צבעים ו/או מידות וכן לעדכן ו/או לשנות את מחיר הפריט מעת לעת. מובהר כי התמונות באתר הן להמחשה בלבד, ייתכנו שינויים בין התמונות, לרבות הצבעים המופיעים בתמונות ופרטי הפריטים ובין הפריטים בפועל. שינויים אילו נובעים, בין השאר, מן העובדה כי הפריטים מצולמים ומוצגים על גבי מסך מחשב. המחירים באתר כוללים מע"מ על-פי דין, אלא אם צוין אחרת במפורש. המחירים המוצגים לרכישה באתר בלבד ולא כוללים בדיקה ממוחשבת להתאמת נעליים.
בעת ביצוע ההזמנה יתבקש המשתמש למסור פרטים כגון שם, כתובת, כתובת דואר אלקטרוני, מספר טלפון ומספר כרטיס אשראי. לתשומת הלב, מטעמי זהירות פרטי כרטיס האשראי אינם נשמרים במערכת ומוקלדים ישירות אל תוך הקופה הרושמת. עסקת הרכישה תבוצע רק לאחר השלמת תהליך ההזמנה ולאחר שיתקבל אישור מאת חברת כרטיסי האשראי על ביצוע החיוב.

אספקת המוצרים

החברה מתחייבת לספק את המוצרים שנרכשו באמצעות טלפון/האתר לכתובת בישראל שיציין המשתמש בעת הזמנתו.
שירותי השילוח יהיו באמצעות דואר ישראל/חברת שליחויות.
דמי המשלוח יתווספו למחיר הפריטים המצוין באתר.
זמני האספקה של מוצרים הנמצאים במלאי הם לפי תנאים של דואר ישראל/חברת השליחויות ובהתאם לאופן השילוח הנבחר על ידי המשתמש(עד 21 ימי עסקים בדואר רשום, ועד 5 ימי עסקים באמצעות שליחים). אספקתם של המוצרים שאינם נמצאים במלאי עלולה להתעכב, במידה ולא סופק מוצר שהוזמן בתוך 21 ימי עסקים, רשאי המשתמש לבטל עסקה ולקבל החזר תשלום במלואו כולל דמי משלוח.
במקרה של איחור או עיכוב הידועים מראש, נעשה את מירב המאמצים בכדי ליידע את המשתמש בדבר האיחור. החברה איננה אחראית לכל מעשה ו/או מחדל של חברת השילוח, לרבות איחור בביצוע האספקה.

משלוחים והחזרות- עלויות

החזרות:

ביטול עסקה על ידי המשתמש

רק הלקוח המזמין (גם אם מיענה את המשלוח לאחר) רשאי לבטל בכתב עסקה בכפוף ובהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן תשמ"א – 1981 (להלן "החוק") ולאמור לעיל ולהלן. כל  החזר כספי שיינתן על ידי האתר יועבר אך ורק לכרטיס האשראי דרכו שולמה הרכישה, ובהתאם ללוחות הזמנים של חברת האשראי. המשתמש רשאי לבטל את העסקה שביצע באתר בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981 (להלן: "חוק הגנת הצרכן") או לחילופין, להחליף את המוצר למוצר חלופי באותו סכום, או לקבל זיכוי כספי כל זאת במידה וההודעה נמסרה בתוך שעה מרגע השלמת ההזמנה, ולפני שהמוצר נשלח. את הודעת הביטול יש למסור בטלפון בלבד למספר 08-6311616. בנסיבות אלו יהיה המשתמש זכאי להחזרת תשלום במלואו.
ביטול העסקה לאחר קבלת המוצר שלא עקב פגם ו/או אי התאמה הינו תוך 14 ימי עסקים מתאריך שליחת הפריט אל המשתמש בצירוף חשבונית ובתנאי שאריזתו לא נפגמה, תוויות לא הוסרו, המוצר תקין ולא נעשה בו כל שימוש. על המשתמש להחזיר את הפריט/ים לכתובת: הפטיש 12 נס ציונה לא יאוחר מ-14 ימים מיום שליחת הפריט אל המשתמש. במקרה של ביטול עסקה שלא עקב פגם ו/או אי התאמה רשאית החברה לגבות 5% ממחיר המוצר או 100 ש"ח הנמוך מבין השניים(במקרה של פגם לא יגבו דמי ביטול).
החזר כספי יבוצע לאחר השבת המוצר לחנות החברה בנס ציונה. מובהר כי במקרה של ביטול עסקה שלא עקב פגם ו/או אי התאמה לא יהא המשתמש זכאי להחזר בגין דמי המשלוח ששולמו על ידו (ככל ששולמו). ביטול העסקה כתוצאה מפגם ו/או אי התאמה בין המוצר ובין פרטיו כפי שמופיעים באתר – על המשתמש לבדוק את הפריט מיד עם קבלתו. במידה והפריט התקבל בידי המשתמש כשהוא פגום, או כאשר מפרט הפריט בפועל שונה מן המפרט שהוצג באתר, כי אז רשאי המשתמש לבטל את העסקה בתוך 14 יום מיום שליחת הפריט למשתמש. הביטול יבוצע באמצעות השבת המוצר לחנות החברה בנס ציונה.
החזר כספי במקרה של ביטול עסקה יבוצע באמצעות זיכוי כרטיס האשראי שבו בוצעה העסקה בתוך 14 יום מקבלת הבקשה לביטול העסקה והפריט המוחזר. החלפת הפריט במוצר אחר כרוכה בדמי משלוח נוספים בהתאם לאופן השילוח הנבחר על ידי המשתמש.
המשתמש אינו רשאי לבטל עסקה בה נרכש פריט שהוזמן במיוחד עבור אותו משתמש. כמו כן, אין לבטל או להחזיר מוצרים כגון גרביים ותחתונים,
החברה רשאית לא לבטל עסקת רכישה של מוצרים שהוצאו במבצעי חיסול(מדובר במחלקות" מבצעי הנעלה נשים, מבצעי הנעלה גברים, מבצעי הנעלה ילדים, מבצעי הנעלה תינוקות, מבצעי ביגוד נשים, מבצעי ביגוד גברים).

אבטחה ופרטיות

החברה ו/או מי מטעמה נוקטים באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר על סודיות המידע. פרטיו האישים של המשתמש (שם, דואר אלקטרוני וכדומה), יישמרו במאגר המידע של ספורט ליברמן נס ציונה ואחת ממטרותיו היא דיוור ישיר. להסרה, יש לפנות בכתב לשירות הלקוחות של ספורט ליברמן נס ציונה במייל [email protected] . ביצוע ההסרה עשוי לארוך עד 14 ימי עבודה מיום קבלת הפנייה .אתר ספורט ליברמן נס ציונה הינו אתר מאובטח, כלומר, הנתונים אשר יוזנו למערכת על ידי לקוחות בעת ההרשמה ו/או הגלישה ו/או הרכישה, יישארו חסויים ומאובטחים. על מנת להגן על סודיות המידע, פועלת ספורט ליברמן נס ציונה באמצעות פרוטוקול לסחר אלקטרוני(SSL- Secure Socket Layer) משמש להצפנת נתונים מרגע קבלתם במערכת ועד להעברתם למערכת אתר ספורט ליברמן נס ציונה. ויודגש; פרטי כרטיסי האשראי של המשתמשים המבצעים פעולות באתר אינם נשמרים כלל במערכות ספורט ליברמן נס ציונה מאחר וספורט ליברמן נס ציונה נעזרת בחברה חיצונית לצורך סליקת כרטיסי האשראי. מובהר כי מאחר ומדובר בביצוע פעולות בסביבה מקוונת, אין באפשרותה של ספורט ליברמן נס ציונה להבטיח חסינות מוחלטת מפני חדירות למחשביה או חשיפת המידע האגור בידי מבצעי פעולות בלתי חוקיות ועל כן, אם יעלה בידי צד שלישי לחדור למידע אשר שמור בידי ספורט ליברמן נס ציונה ו/או להשתמש בו לרעה, לא תהיה למשתמש כל טענה, תביעה או דרישה כלפי ספורט ליברמן נס ציונה. כמו כן, במקרים הנובעים מכוח עליון, ספורט ליברמן נס ציונה לא תהיה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר שייגרם למשתמש או למי מטעמו, אם מידע כלשהו שמסר יאבד או יגיע לגורם עוין ו/או יעשה בו שימוש שלא בהרשאה. ספורט ליברמן נס ציונה מתחייבת כי לא תעשה שימוש בפרטי המשתמשים הרשומים באתר אלא לצרכי תפעול האתר בלבד ועל מנת לאפשר את ביצוע הרכישה באתר, וכן, לצורך שמירת קשר עם המשתמש. ספורט ליברמן נס ציונה מצהירה ומתחייבת שלא להעביר פרטים ומידע לצד שלישי למעט מקרים בהם המשתמש ביצע מעשה או מחדל הפוגעים ו/או העלולים לפגוע ב ספורט ליברמן נס ציונה ו/או בצדדים שלישיים כלשהם, המשתמש עשה שימוש בשירותי ספורט ליברמן נס ציונה לביצוע מעשה בלתי חוקי, אם התקבל בידי ספורט ליברמן נס ציונה צו שיפוטי המורה לה למסור את פרטי המשתמש לצד שלישי וכן בכל מחלוקת או הליך משפטי. כמו כן, ספורט ליברמן נס ציונה תוכל להשתמש בפרטיו האישיים של המשתמש, ללא זיהוי המשתמש הספציפי, לצורך ניתוח מידע סטטיסטי והצגתו ו/או מסירתו לגורמים אחרים.

ביטול עסקה על ידי ספורט ליברמן נס ציונה

אחריות על מוצרים

אחריות, זכויות יוצרים וקניין רוחני

דילוג לתוכן